aboutus
qc profili
Kalite bizim kültürümüzdür.

Çocuklara zarar vermeyen ve üretimin her aşamasını kesinlikle kontrol eden yüksek kaliteli kumaşlar seçiyoruz. Denizkızı mayolarımız ve ayak bileklerimiz CE sertifikalıdır. Baskı malzemeleri ayrıca SGS sertifikalıdır. Bu yüzden ürünlerimiz güvende, lütfen sipariş vermekten çekinmeyin.

Denizkızı Kuyruklarımız Hakkında

  • Denizkızı kuyruklarımız yüzebilir! 4 yönlü streç ile yüksek kaliteli mayo kumaşı (% 80 polyester ve% 20 spandex) klorlu ve tuzlu suya dayanıklıdır.
  • Kuyruklarımız yürünebilir - yani dipte açıklar. Bu, isterseniz monofini kolayca çıkarmanızı ve gerektiğinde yürüme için kuyruğunuzu yükseltmenizi sağlar.

Denizkızı Monofin Hakkında

  • Plastik finimiz süper güçlü ve esnektir
  • Yumuşak ayak cebimiz esnektir ve çok çeşitli ayak boyutlarına uyacak şekilde kendini ayarlar .
  • Sadece eşsiz tasarımımız ayaklarınızı rahatça ayırır.

Denizkızı Güvenliği

Çocuğunuz bir denizkızı kuyruğu ve monofin için hazır mı? En iyi denizkızı üreticileri de ebeveynlerdir. Eğlenceli ve güvenli su oyuncaklarının önemini biliyoruz ve değerli denizkızları ve eşyalarınız için en üst düzeyde güvenliği sağlamak için çalışıyoruz. Esnek, gerçekçi, güvenli ve EĞLENCE olan monofin ve denizkızı kuyruğu kombinasyonumuz! Denizkızı kuyruklarımız ve monofinlerimiz tüm ABD ve Avustralya Çocuk Tüketici Ürün Güvenliği Standartlarını karşılıyor!

Denizkızı Kuyrukları ve Monofin'in Güvenlik Özellikleri:

Kuyruklarımız bacaklara ve ayaklara kolay ve hızlı erişim için açık bir tabana sahiptir.

Monofinlerimizin ayak bileklerinin çevresini kapatan kayışları yoktur. Monofinler kolayca çekilebilir veya atılabilir.

Monofinlerimiz hafiftir ve tarafsız bir yakalama vardır; seni ağırlaştırmazlar.

Denizkızı kuyruklarımız düzenli esnek mayo kumaşından yapılmıştır, su kolayca akar, kuyruklar sizi boğmaz.

Ebeveynler, monofinlerimizle daha hızlı yüzmeyi öğrenen küçük yüzücüleri bildirmektedir. Güven ve çekirdek gücü oluşturmaya yardımcı olurlar, ancak bir yüzdürme cihazı değildirler ve yetişkin gözetimi altında kullanılmaları gerekir.

Bizim garanti

Mükemmel kalitede söz veriyoruz:

Nadir durumlarda, deniz kızı kuyruklarımız, mayolarımız veya monofinlerimizle birlikte bir imalat hatası (işçilik kalitesi, dikiş), müşteriye hiçbir ek ücret ödemeden ürünü değiştirir veya onarırız. Arızalı ürünler, bir değiştirme veya onarım yapılmadan önce doğrulanmalıdır. Nitelikli olduğunu düşündüğünüz bir öğeniz varsa, daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Not: Denizkızı kuyruğu kumaşının doğası, sporun kendisi ve yüzme havuzlarının ve havuz güvertesi / terasların birçok farklı dokusundan dolayı sorumlu olamayız ve denizkızı kuyruklarının normal aşınma ve yıpranması için hiçbir garanti yoktur. Denizkızı kuyruklarının normal aşınma ve yıpranması, kıvılcım kaybını ve deliklerin yıpranmasını, özellikle yüzgecin kenarları ve uçları çevresinde ve yüzücünün kuyruğu havuza veya güverte yüzeyine sürtünmesini içerir.

Sertifikalar
İletişim bilgileri