aboutus
Üretim hattı

Juku Giyim Co Ltd Dongguan kentinde, Çin denizkızı kuyrukları, mayolar, bikini ve denizkızı temalı giysi ve ilgili aksesuar profesyonel bir üreticisidir.

Şirket deniz kızı kuyrukları, mayo, Bikini ve deniz kızı kostümleri ve aksesuarları konusunda lider uluslararası bir üretici ve tedarikçidir.

Fabrikamız Giyim üretmek için sadece ileri dikiş makineleri ve profesyonel işlemler kullanmakla kalmaz, aynı zamanda deneyimli işçiler kullanır. Fabrikamız bir günden fazla 2000 adet ürün yapabilir. Şirketimiz, 2000'den fazla güvenilir perakendeciye 30'dan fazla ülkede mayo tedarik etmektedir. Biz sadece ODM hizmeti değil, aynı zamanda oem servisi yapmak. Şirket değerleri: Müşterilere saygı, Dürüstlük, Takım önce.

Şirket vizyonu: Dünyanın en popüler spor markası ürünlerini yaratınŞirket iş felsefesi: dürüstlük, işbirliği, kazan-kazan durumu, gelişme!

Şirket Durumu: İlham Verici, Sağlıklı, İyimser, Hoşgörülü, Paylaşma, Birlik, Şükran.

Şirket misyonu: Müşteriler için değer yaratın, çalışanlar için hayalleri gerçekleştirin.

Fabrika Fotoğrafları

depo

Örnekleri ekran

OEM / ODM

Kendi tasarımlarımızın yanı sıra, bize tasarım dosyalarını gönderdiğiniz veya fikirlerinizi bize bildirdiğiniz sürece OEM / ODM siparişleri verebiliriz, tasarımcılarımız sizin için tasarımlar yapmanıza yardımcı olur.

OEM / ODM siparişleri için, moq 100 adet karışık farklı boyutlarda.

Etiket, etiket, paket de özelleştirilebilir.

Normalde OEM / ODM siparişleri için örnekleme maliyeti alırsınız, ancak toplu siparişler verdiğinizde İADE EDERİZ.

OEM / ODM örnekleri için 5-7 iş günü sürer. Stok numunelerimizi satın alırsanız, aynı küskünüzle birlikte göndeririz.

Lütfen koleksiyonlarımızı sipariş etmek veya OEM / ODM siparişleri vermek istediğiniz herhangi bir şekilde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ar-Ge

Hepimizin bildiği gibi, Çin'in fiyat savaşı hiç durmadı ve birçok şirket müşterileri düşük fiyatlarla çekmek için malzemeleri bile düşürdü.

Ancak bu şekilde iş yapmanın, müşterilerimize ve şirketimizin gelişimine çok zararlı olduğuna inanıyoruz.


Dongguan Juku Giyim Ltd. Şti., İş yapmanın düşük fiyatlara dayanamayacağına inanıyor.

Müşterileri ile uzun vadeli işbirliği ve daha iyi gelişme kazanmak için iyi ürün tasarımları, özel teknik teknoloji, iyi hizmet, kaliteli, müşterilerimize ilgi duyuyoruz.

Dolayısıyla Ar-Ge'miz, pazar güncelleme bilgileriyle ilgili bilgi edinmek, her ay en son tasarımları araştırmak ve geliştirmek ve ürünlerimizi uygun maliyetli hale getirmek ve müşterilerin daha fazla pazar fırsatı kazanmalarına yardımcı olmak için en son teknolojiyi keşfetmek için asla durmuyor.

İletişim bilgileri