aboutus

Dongguan Juku Clothing Co., Ltd.

Dongguan Juku Clothing Co., Ltd. Dongguan Juku Clothing Co., Ltd. Dongguan Juku Clothing Co., Ltd.
1 2 3
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Juku
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 500000-1000000
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Hiç bir deniz kızı filmi izledikten sonra bir deniz kızı gibi yüzmeyi hayal ettiniz mi? Zarif ve güçlü bir şekilde suda kayıyor, güneşin altında parıldayan güzel kuyruğun…

Juku Giyim Ltd size her zaman hayalini kurduğunuz denizkızı deneyimini verebilir. Size çocuklar, gençler ve yetişkinler için uygun fiyatlarla kaliteli deniz kızı kuyrukları, monofinler , deniz kızı mayoları, deniz kızı temalı kıyafetler ve aksesuarlar getirmeyi taahhüt ediyoruz! 2012'den beri Çin'den 1. fabrika ve EN İYİ KALİTE tedarikçileriyiz.

Amacımız hayalinizi gerçeğe dönüştürmek ve güzel kuyruklarla eğlenmek, birçok kez kullanıyor olsanız bile, yıpranmayacak, solmayacak.

Bizim ışıltılı Glimmer denizkızı kuyruklarımız ve mayolarımız, güneş veya ışık altında parlayan parıltılı mayo kumaşından yapılmıştır .

3B baskılı denizkızı kuyrukları,% 80/20 polyester / spandex malzemeden üretilmiş, 4 yolluk esnek, gerçek balık kantarları gibi daha canlı.

Fantezi denizkızı kuyrukları yan yüzgeçleri eklenir, böylece daha güzel görünür.

YÜKSEK kalite kuyruklarımız, ultra parlak, tuzlu suya dayanıklı, UV ışınlarına karşı korumalı malzemeden yapılmıştır ve uzun süre dayanacak şekilde uç koruyucuları eklenmiştir.

Yazı parçalarınız için en iyi renk haslığı ve dayanıklılığını sağlamak için tüm kumaş partileri üzerinde kalite kontrol testleri yapıyoruz.

Diğer denizkızı ölçeğindeki eşyalarımız (denizkızı kostümleri, tozluk) denizden karaya geçiş yaparken size kendi içsel durumunuza sadık kalmanıza yardımcı olacaktır.

-02-
Geçmiş

Juku Giyim, 2012 yılında yüzmek için çocuk ve yetişkin boyutlarında KALİTE kumaş denizkızı kuyrukları ve monofin yapmaya başladı.

2012 yılında basit ışıltı denizkızı kuyrukları ile başladık.

2014'te 3B perçinli denizkızı kuyrukları ekledik, 2016'dan itibaren yeni teknolojiyle daha fazla seri genişlettik, kuyruklara parlaklık ve uç koruyucuları ekledik, böylece daha güzel ve dayanıklı hale geldi; havuz veya deniz.

Şimdi seçenekler için yüzlerce tasarım var. Özel tasarım da yapılabilir. Boyutlar yürümeye başlayan çocuklardan, gençlerden, kadınlardan erkeklere kadardır. Hangi yaşta olursanız olun, bizden uygun bir denizkızı kuyruğu bulabilirsiniz.

Daha güzel denizkızı kuyrukları yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve tüm deniz kızlarını mutlu etmek için yeni teknolojiler geliştireceğiz.

-03-
Hizmet

Dongguan Juku Giyim denizkızı kuyrukları yüzme kıyafetleri, denizkızı kuyruk mayoları (bikini, tankini, tek parça mayo), denizkızı kostümleri, denizkızı tozlukları ve şişme denizkızı kuyrukları vb. Gibi aksesuarlar konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir.

Bizim avantajlarımız:

  • Seçim için yaklaşık 100 farklı desen var. Her ay yeni tasarımlar yapılır.
  • Tüm ürünler kaliteli, esnek, nefes alabilen, pürüzsüz, cilt için rahat malzemeden imal edilmiştir.
  • Profesyonel teknoloji: Denizkızı kuyruklarının tümü özel parlak kaplama teknolojisi ve uç koruyucuları ile üretilmiştir, bu sayede kuyruklarımız sizi havuzlarda veya denizde kalabalıktan uzak tutar. Parıltılı ve daha dayanıklı, gerçek balık terazileri gibi.
  • OEM hizmeti: Mağazamızdaki tüm öğeler özelleştirilebilir. Paket yöntemi de özel olabilir. Bize tasarımlarınızı gönderdiğiniz sürece özel tasarımlar yapabiliriz. Ya da bize düşünceniz hakkında bir fikir verin, tasarımlarınızı yapmanıza yardımcı olacağız.
  • Örnekleme süresi: stok örnekleri için satın alma aynı gemi; Özelleştirilmiş örnek için 5-7 iş günü.

Satış sonrası servis

Mükemmel kalitede söz veriyoruz:

Nadir durumlarda, deniz kızı kuyruklarımız, mayolarımız veya monofinlerimizle birlikte bir imalat hatası (işçilik kalitesi, dikiş), müşteriye hiçbir ek ücret ödemeden ürünü değiştirir veya onarırız. Arızalı ürünler, bir değiştirme veya onarım yapılmadan önce doğrulanmalıdır. Nitelikli olduğunu düşündüğünüz bir öğeniz varsa, daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Not: Denizkızı kuyruğu kumaşının doğası, sporun kendisi ve yüzme havuzlarının ve havuz güvertesi / terasların birçok farklı dokusundan dolayı sorumlu olamayız ve denizkızı kuyruklarının normal aşınma ve yıpranması için hiçbir garanti yoktur. Denizkızı kuyruklarının normal aşınma ve yıpranması, kıvılcım kaybını ve deliklerin yıpranmasını, özellikle yüzgecin kenarları ve uçları çevresinde ve yüzücünün kuyruğu havuza veya güverte yüzeyine sürtünmesini içerir.

-04-
Ekibimiz

Juku Giyim'i seçin, birlikte daha fazla pazar genişleteceğiz. Kaliteli ürünlerin hem müşterilerimize hem de şirketimize daha fazla müşteri kazanmalarına yardımcı olabileceğine her zaman inanıyoruz.

Tasarım Bölümü

Tasarım departmanımız, çocuğunuzun güvenliğini göz önünde bulundurarak güzel desenler oluşturur.

Denizkızı Güvenliği
Çocuğunuz bir denizkızı kuyruğu ve monofin için hazır mı? En iyi denizkızı üreticileri de ebeveynlerdir. Eğlenceli ve güvenli su oyuncaklarının önemini biliyoruz ve değerli denizkızları ve eşyalarınız için en üst düzeyde güvenliği sağlamak için çalışıyoruz. Esnek, gerçekçi, güvenli ve EĞLENCE olan monofin ve denizkızı kuyruğu kombinasyonumuz! Denizkızı kuyrukları ve monofinlerimiz CE rapor standardına uygundur!

Denizkızı Kuyruklarının ve Monofin'imizin Güvenlik Özellikleri:

Kuyruklarımız bacaklara ve ayaklara kolay ve hızlı erişim için açık bir tabana sahiptir.

Monofinlerimizin ayak bileklerinin çevresini kapatan kayışları yoktur. Monofinler kolayca çekilebilir veya atılabilir.

Monofinlerimiz hafiftir ve tarafsız bir yakalama vardır; seni ağırlaştırmazlar.

Denizkızı kuyruklarımız düzenli esnek mayo kumaşından yapılmıştır, su kolayca akar, kuyruklar sizi boğmaz.

Ebeveynler, monofinlerimizle daha hızlı yüzmeyi öğrenen küçük yüzücüleri bildirmektedir. Güven ve çekirdek gücü oluşturmaya yardımcı olurlar, ancak bir yüzdürme cihazı değildirler ve yetişkin gözetimi altında kullanılmaları gerekir.

Pazarlama Bölümü

Hoşgeldiniz dünya çapında bize soruşturma gönderin. 8 saat içinde ihtiyaçlarınıza göre en iyi fiyat teklif edeceğiz.

Üretim departmanı ve kalite kontrol departmanı

Bu departmandaki personel tasarımları gerçekçi bir öğeye dönüştürür. Kesinlikle tüm malzemeleri ve her işlemi kontrol etmelidirler.

Satış sonrası servis
Herhangi bir nedenle memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. Dünyadaki en mutlu deniz kızları olduğunuzdan emin olmaya kendimizi adadık!

İletişim bilgileri